دانلود مداحی جدید,محرم ۹۷,دانلود مداحی جدید ۹۷,دانلود نوحه محرم ۹۷,محمود کریمی محرم ۹۷,جواد مقدم محرم ۹۷

همه ستونای تو جاده‌ی اربعین میگه هلابیکم میثم مطیعی ۱۷ مهر ۱۳۹۷

میثم مطیعی

مداحی جدید حاج میثم مطیعی مراسم هقتگی دانشگاه امام صادق تهران ۱۷ مهر ۱۳۹۷  پرچم روی دوشمتوی گوشمنوای آه حسینهالمنت لله که دلم عمریه تو راه حسینهشد باز دوباره سجاده جاده هاممنون توایم ما خیل پیاده هافدای دستای اون عراقی که نذری میداد با اشک و آهیه پیرزن که نشسته بود با یه ظرف خرما میون.

ای صبا ای پیک دور افتادگان میثم مطیعی اشک ما بر خاک پاک او رسان ۱۷ مهر ۱۳۹۷

میثم مطیعی

مداحی جدید حاج میثم مطیعی مراسم هقتگی دانشگاه امام صادق تهران ۱۷ مهر ۱۳۹۷  ای صبا ای پیک دور افتادگاناشک ما بر خاک پاک او رسانیا حسین یا حسین یا حسین

بیا دلم راهی بشیم این اربعین تا قتلگاه میثم مطیعی ۱۷ مهر ۱۳۹۷

میثم مطیعی

مداحی جدید حاج میثم مطیعی مراسم هقتگی دانشگاه امام صادق تهران ۱۷ مهر ۱۳۹۷   بیا دلم راهی بشیم این اربعین تا قتلگاهبیا امام یاری کن با ناله و با اشک و آه

بتی در شام باقی بود زینب رفت سروقتش میثم مطیعی ۱۷ مهر ۱۳۹۷

میثم مطیعی

مداحی جدید حاج میثم مطیعی مراسم هقتگی دانشگاه امام صادق تهران ۱۷ مهر ۱۳۹۷   بتی در شام باقی بودزینب رفت سروقتش

مداحی شهادت حضرت رقیه حمید علیمی

حمید علیمی

دانلود مداحی شهادت حضرت رقیه (س) کربلایی حمید علیمی  اگه چشام نمی بینه میون این تاریکیولی بابا حس می کنم خیلی بهم نزدیکی

داداش دلم از این زمونه خونه زدند مارو با تازیونه نریمان پناهی ۱۳ مهر ۱۳۹۷

نریمان پناهی

دانلود مداحی کربلایی حاج نریمان پناهی مراسم هفتگی ۱۳ مهر ۱۳۹۷ داداش دلم از این زمونه خونهزدند مارو با تازیونه

هر چقدر التماس کردم میزدند با سپر هر دم نریمان پناهی ۱۳ مهر ۱۳۹۷

نریمان پناهی

دانلود مداحی کربلایی حاج نریمان پناهی مراسم هفتگی ۱۳ مهر ۱۳۹۷  هر چقدر التماس کردممیزدند با سپر هر دم

زینب موند با غم و غصه بین این غربت صحرا نریمان پناهی ۱۳ مهر ۱۳۹۷

نریمان پناهی

دانلود مداحی کربلایی حاج نریمان پناهی مراسم هفتگی ۱۳ مهر ۱۳۹۷

دانلود مداحی اربعین مهدی سلحشور

مهدی سلحشور

دانلود مداحی حاج مهدی سلحشور ویژه اربعین

دانلود مداحی اربعین امیر عباسی

امیر عباسی

دانلود مداحی حاج امیر عباسی ویژه اربعین  

دانلود مداحی اربعین میثم مطیعی

میثم مطیعی

دانلود مداحی حاج میثم مطیعی ویژه اربعین  

هر سال همین روزا دلشوره میگیرم حسین طاهری

حسین طاهری

مداحی زیبای کربلایی حسین طاهری ویژه اربعینهر سال همین روزادلشوره می گیرم.آقا نگرانم بازاگه نیام می میرم.آخه دلت میادهمه بیان حرم زیارتت جا بمونم.آخه دلت میادکه رفیقام برن غریب و تنها بمونم.آخه دلت میاد.مونده ، میون سینه بغض و آهمدلتنگ موکبای بین راهم.آره درسته خیلی رو سیاهم آقا من عاشقم چیه گناهم

من و اربعین کربلایت مگر می ‌شود باور من میثم مطیعی ۱۰ مهر ۹۷

مطیعی

مداحی جدید حاج میثم مطیعی مراسم هفتگی ۱۰ مهر ۱۳۹۷من و اربعین کربلایت مگر می ‌شود باور من؟مگر میشناسم سر از پا به راه تو ای سرور منسلام ای شکوه شگفتگی ها با توسلام ای قرار دل زهرا با تورسیدن اربعین و قرار ما با تو

الهی جونم فدات حلالم کن حسین طاهری شب شهادت امام سجاد ۱۳۹۷

حسین طاهری

مداحی جدید کربلایی حسین طاهری شب شهادت امام سجاد (ع) پنجشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ هیئت مکتب اهرا (س) تهران  الهی جونم فدات حلالم کن حسینکم گریه کردم برات حلالم کن حسین مثل یه خواب شیرین بودیم شبای محرم حسین جان برام حسرته که این روزا نمردم تو این غم حسین جان اگه نبودم سال بعد تو روضه ها یادم.

شما ارزش پول ملی رو بالا ببر اتوماتیک بنزین هم میرسه فوب خلیج فارس و گرون محسوب میشه

تحولات تقنینی استرداد مجرمین

بهترین مرجع قالب وبلاگ برای بلاگفا

مداحی ,مطیعی ,میثم ,مهر ,دانلود ,حسین ,میثم مطیعی ,دانلود مداحی ,مهر ۱۳۹۷ ,نریمان پناهی ,مداحی جدید ,میثم مطیعی مراسم ,میثم مطیعی مداحی ,مراسم هقتگی دانشگاه ,مطیعی مراسم هقتگی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه اینترنتی شارپ ایران گوشی A10 پایگاه فرهنگی اطلاع رسانی شهدای دانش آموز علیرضا اصل عبیاوی پور پسر شجاع فرهاد اکسچنج وبلاگ تخصصی دکتر سید حسن حاتمی نسب خرید و فروش بیت کوین و ارزهای دیجیتال مرجع تخصصی تجهیزات و ابزار اندازه گیری و ابزار دقیق ام پی فایل - مرجع خرید فایل های دانشگاهی